Jesteśmy na rynku od 1997 roku, wciąż rozwijamy naszą ofertę, aby jak najlepiej dopasować się do waszych potrzeb. Chcielibyśmy żeby każdy nasz klient był zadowolony z jakości oraz terminowości naszych usług. Zajmujemy się kompleksową obróbką oraz impregnacją drewna, a także transportem naszych produktów.


Umiejscowienie

Posiadamy dużą hale wraz z sporą powierzchnią do składowania materiałów, dzięki czemu jest wiele rzeczy, które mamy dostępne „od ręki”. Chcemy, by nasze produkty były gotowe dla was jak najszybciej, oraz były jak najlepszej jakości specjalnie dla was.


Maszyny

Korzystamy z wielu rodzajów maszyn, dzięki czemu możemy dopasować nasze produkty, oraz ich jakość do waszych potrzeb. W razie pytań, wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji co do dostępności danych usług.


Transport

Jesteśmy w posiadaniu kilku samochodów ciężarowych, a także oferujemy dostawy z rozładunkiem w kilku wariantach. Wszystko po to, by zapewnić wam jak najlepszą jakość obsługi.


Usługi

Chcemy zapewnić doskonałą jakość obsługi oraz naszych produktów. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań oraz wielu typów narzędzi, do jak najlepszego dopasowania się do waszych potrzeb.