Kilka słów o nas i naszych usługach


Marka którą tworzymy

Jesteśmy na rynku od 1997 roku. Wciąż rozwijamy naszą ofertę, aby jak najlepiej dopasować się do waszych potrzeb. Zajmujemy się kompleksową obróbką oraz impregnacją drewna, a także transportem naszych produktów. Jako firma z tradycjami chcemy aby każdy klient był zadowolony z naszych usług.

Dostępność

Posiadamy dużą powierzchnię do składowania materiałów, dzięki czemu jest wiele rzeczy, które mamy dostępne “od ręki”. Chcemy, by nasze produkty były gotowe terminowo, oraz były jak najlepsze gatunkowo dla każdego klienta.

Technologia obrabiania

Korzystamy z wielu rodzajów maszyn oraz zasobów, dzięki czemu możemy dopasować nasze produkty do waszych potrzeb, oraz uzyskać ich najlepszą jakość. W razie pytań, wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji co do dostępności danych usług.

Transport

Jesteśmy w posiadaniu kilku samochodów ciężarowych, a także oferujemy dostawy z rozładunkiem w kilku wariantach. Wszystko dlatego, żeby zapewnić wam jak najlepszą obsługę.

Usługi

Chcemy zapewnić doskonałą jakość obsługi oraz naszych produktów. Korzystamy zarówno z tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązań a także z nowych technologii, oraz wielu typów narzędzi. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepszy gatunkowo produkt.